Johor DT vs Selangor FC 2-1 Min 67' Liverpool vs Arsenal 1-0 Min 34' Kedah FA vs Sabah FC 0-0 Min 15' Real Madrid vs Barcelona 2-2 Min 78' Terengganu FC vs Perak FC 1-1 Min 51' Man City vs Chelsea 3-0 Min 88' Johor DT vs Selangor FC 2-1 Min 67' Liverpool vs Arsenal 1-0 Min 34' Kedah FA vs Sabah FC 0-0 Min 15' Real Madrid vs Barcelona 2-2 Min 78' Terengganu FC vs Perak FC 1-1 Min 51' Man City vs Chelsea 3-0 Min 88'

Bola Sepak Win77 – Taruhan Sukan Paling Lengkap & Odds Terbaik di Malaysia

Liga Super Malaysia, EPL, La Liga, Bundesliga, Liga Champions dan lebih 200 liga dunia — semua ada di Win77. Nikmati in-play betting masa nyata, odds kompetitif dan pelbagai jenis pasaran taruhan yang direka khas untuk peminat bola sepak Malaysia.

200+
Liga Seluruh Dunia
1,000+
Perlawanan / Minggu
Live
In-Play Betting 24/7
RM 5
Taruhan Minimum

Perlawanan Semasa & Akan Datang

Odds dikemas kini setiap saat mengikut keadaan perlawanan sebenar

LIVE Liga Super Malaysia — Min 67'
Johor DT 2–1 Selangor FC
LIVE Liga Super Malaysia — Min 15'
Kedah FA 0–0 Sabah FC
AKAN DATANG Hari ini 21:00 — Liga Super
Terengganu FC VS Perak FC
LIVE EPL — Min 34'
Liverpool 1–0 Arsenal
AKAN DATANG Esok 22:30 — EPL
Man United VS Tottenham
LIVE La Liga — Min 78'
Real Madrid 2–2 Barcelona
AKAN DATANG UEFA Champions League — Khamis 02:45
Bayern Munich VS PSG
win77

Kedudukan Liga Super Malaysia 2026

Ikuti perkembangan liga kegemaran anda sebelum buat keputusan taruhan

#PasukanMWDLGDPts
1Johor DT221732+3254
2Kedah FA221444+1846
3Selangor FC221255+1141
4Sabah FC221165+839
5Terengganu FC221048+334
6Perak FC22868-230

Liga Popular Lain di Win77

Lebih 200 liga dan kejohanan dari seluruh dunia tersedia

EPL England
La Liga Sepanyol
Bundesliga Jerman
Serie A Itali
UEFA Champions League
AFF Suzuki Cup
Liga Super Malaysia
FA Cup Malaysia
Ligue 1 Perancis
win77

Jenis Pasaran Taruhan Bola Sepak di Win77

Lebih banyak pilihan bermakna lebih banyak peluang untuk anda menang

1X2 (Menang-Seri-Kalah)

Pasaran paling asas dan paling popular. Teka siapa menang, seri atau kalah. Sesuai untuk semua peringkat pemain di Win77.

Handicap Asia

Pasukan lebih kuat diberi kelebihan gol negatif. Mengimbangkan peluang antara kedua pasukan dan menghapuskan keputusan seri.

Over/Under Gol

Teka sama ada jumlah gol dalam perlawanan melebihi atau kurang dari nilai yang ditetapkan. O/U 2.5 adalah pilihan paling popular.

In-Play Betting

Buat taruhan semasa perlawanan berjalan. Odds bertukar mengikut keadaan — gunakan pengetahuan anda untuk keuntungan maksimum di Win77.

Penjaring Pertama / Bila-bila Masa

Teka pemain mana yang akan menjaring gol pertama atau gol pada bila-bila masa. Odds lebih tinggi, potensi untung lebih besar.

Accumulator / Parlay

Gabungkan 2 hingga 10 pilihan dalam satu tiket. Odds berganda — kemenangan kecil boleh jadi besar jika semua pilihan anda betul.

Win77 & Bola Sepak Malaysia — Gabungan Yang Sempurna

Bola sepak bukan sekadar sukan untuk orang Malaysia — ia adalah sebahagian daripada budaya dan identiti kita. Dari padang bola tanah kampung di Kelantan hingga stadium moden di Putrajaya, semangat bola sepak mengalir dalam darah rakyat Malaysia. Dan di Win77, kami faham perasaan itu. Itulah sebabnya kami melabur masa dan tenaga untuk memastikan pengalaman taruhan bola sepak anda di Win77 adalah yang terbaik — bukan sahaja dari segi odds, tetapi dari segi kemudahan, keselamatan dan kepelbagaian pilihan.

Win77 adalah antara platform pertama yang memberikan liputan menyeluruh kepada Liga Super Malaysia. Kami tahu ramai pemain Malaysia lebih suka ikuti liga tempatan berbanding liga asing — Johor DT, Kedah FA, Selangor FC, Sabah FC, Terengganu FC dan pasukan-pasukan lain dalam liga domestik adalah bahagian penting daripada tawaran Win77. Setiap perlawanan Liga Super disokong dengan pelbagai jenis pasaran taruhan, bukan sekadar 1X2 biasa.

Cara Membaca & Memanfaatkan Odds Bola Sepak

Satu perkara yang membezakan pemain biasa dengan pemain yang lebih bijak ialah kefahaman tentang cara membaca odds. Di Win77, odds dipaparkan dalam format perpuluhan (decimal) yang mudah dikira. Jika odds untuk Johor DT menang ialah 1.72, dan anda pertaruhkan RM 100, jumlah balik yang anda terima jika Johor DT menang ialah RM 172 — atau untung bersih RM 72.

Tapi lebih penting dari sekadar kira untung, anda perlu faham konsep "nilai" (value). Taruhan yang bernilai bukan semestinya taruhan yang mempunyai odds tertinggi — ia adalah taruhan di mana odds yang ditawarkan lebih tinggi dari kebarangkalian sebenar. Sebagai contoh, jika anda percaya Kedah FA ada 60% peluang menang, tetapi Win77 tawarkan odds 1.95 (bermakna platform jangkakan hanya 51.3% peluang), itu adalah value bet yang bernilai untuk anda.

win77

Kelebihan In-Play Betting di Win77

Salah satu ciri yang paling digemari pemain Win77 ialah in-play betting — kemampuan untuk buat taruhan semasa perlawanan sedang berjalan. Ini bukan ciri biasa yang boleh anda jumpa di mana-mana. Win77 melabur dalam infrastruktur data langsung yang membolehkan odds dikemas kini hampir setiap saat mengikut perkembangan perlawanan sebenar.

Bayangkan senario ini: Johor DT menentang Selangor FC, dan Johor DT ketinggalan 1-0 pada minit ke-20. Odds untuk Johor DT menang mungkin telah naik kepada 3.50 atau lebih. Tapi anda yang menonton perlawanan itu tahu bahawa Johor DT bermain lebih baik dari Selangor, mempunyai lebih banyak peluang dan pemain terbaik mereka masih segar. Ini adalah peluang nilai yang boleh anda manfaatkan melalui in-play betting Win77 — sebelum odds turun apabila Johor berjaya menyamakan.

Selain itu, Win77 juga menawarkan ciri Cash Out untuk perlawanan terpilih. Jika taruhan anda sedang dalam keadaan menang tetapi anda bimbang dengan perkembangan perlawanan, anda boleh "keluarkan" wang anda awal dengan jumlah yang dikira berdasarkan kedudukan semasa. Ini memberi anda kawalan lebih dalam pengurusan risiko taruhan anda.

Strategi Asas Taruhan Bola Sepak

Ramai orang bertaruh bola sepak berdasarkan emosi — menyokong pasukan kegemaran tanpa mengambil kira statistik. Di Win77, kami galakkan pendekatan yang lebih bijak:

  • Analisis Bentuk Terkini — Semak rekod 5 perlawanan terakhir setiap pasukan. Pasukan yang sedang dalam bentuk baik lebih berkemungkinan menang berbanding pasukan yang baru kalah berturut-turut.
  • Kelebihan Padang Sendiri — Secara statistik, pasukan yang bermain di padang sendiri menang lebih kerap. Ini terutama ketara dalam Liga Super Malaysia di mana sokongan penyokong setempat sangat kuat.
  • Kehadiran Pemain Kunci — Ketiadaan penjaring utama atau kapten pasukan boleh mengubah keseimbangan perlawanan secara dramatik. Sentiasa semak berita kecederaan sebelum taruhan anda ditutup.
  • Cuaca dan Keadaan Padang — Hujan lebat atau padang berair boleh mengubah gaya permainan. Biasanya ia menguntungkan pasukan yang lebih mementingkan perlawanan fizikal berbanding teknikal.
  • Pengurusan Bankroll — Jangan pertaruhkan lebih dari 5% baki akaun Win77 anda dalam satu perlawanan tunggal. Ini strategi asas yang membantu anda kekal dalam permainan lebih lama.
Tip Win77: Handicap Asia untuk Liga Super Malaysia

Dalam Liga Super Malaysia, perbezaan kekuatan antara pasukan terkuat (Johor DT) dan pasukan papan tengah boleh sangat ketara. Dalam kes ini, Handicap Asia adalah pasaran yang lebih menarik berbanding 1X2 kerana ia mengimbangkan peluang dan biasanya menawarkan odds yang lebih baik untuk kedua-dua pihak. Johor DT dengan handicap -1.5 masih mungkin menjadi pilihan nilai yang baik jika mereka bermain di rumah.

Deposit & Withdraw Mudah di Win77

Satu aspek yang paling dihargai pemain Win77 ialah kemudahan dalam urusan kewangan. Tiada lagi proses yang memeningkan kepala — deposit dan withdraw dilakukan melalui kaedah bayar yang sudah biasa anda gunakan sehari-hari:

Touch 'n Go eWallet GrabPay Boost ShopeePay DuitNow FPX Maybank2u CIMB Clicks

Deposit minimum hanya RM 30 dan diproses serta-merta. Untuk pengeluaran, Win77 menjamin pemprosesan dalam masa 5 minit untuk permintaan sehingga RM 50,000 sehari. Ahli VIP Gold mendapat keutamaan pengeluaran yang lebih pantas lagi. Semua transaksi dilindungi oleh enkripsi SSL 256-bit dan tidak pernah ada caj tersembunyi untuk deposit atau pengeluaran.

Win77 juga mengamalkan dasar privasi yang ketat — maklumat peribadi dan transaksi kewangan anda tidak pernah dikongsi dengan pihak ketiga. Untuk butiran lanjut tentang cara kami melindungi data anda, sila rujuk Dasar Privasi Win77.

Bonus Bola Sepak Win77
RM 388
Untuk deposit pertama ahli baru
Cashback 5% mingguan taruhan bola
Odds Liga Super MY terbaik
In-play betting masa nyata
Withdraw dalam 5 minit via TnG
Daftar & Tuntut Bonus
Penjaring Teratas Liga Super 2026
1
Bergson
Johor DT
18 Gol
2
Paulo Josue
Kedah FA
14 Gol
3
Faisal Halim
Selangor FC
11 Gol
4
Leandro
Terengganu FC
9 Gol
win77

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di Win77

Dari daftar hingga taruhan pertama — mudah, cepat dan selamat

1
Daftar Akaun Percuma

Isi nama, nombor telefon Malaysia dan kata laluan. Sahkan OTP — selesai dalam bawah 2 minit.

2
Deposit Minimum RM 30

Guna Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow atau FPX. Wang masuk ke akaun Win77 anda dalam masa beberapa minit.

3
Pilih Perlawanan & Pasaran

Browse Liga Super, EPL atau mana-mana liga pilihan. Pilih jenis taruhan — 1X2, Handicap, O/U dan lain-lain.

4
Sahkan & Nantikan Keputusan

Masukkan amaun, klik sahkan. Jika menang, wang dikredit automatik dan boleh withdraw dalam 5 minit!

Kata Pemain Bola Sepak Win77

Pengalaman nyata pemain Malaysia yang bertaruh bola sepak di Win77

★★★★★

"Dah cuba banyak platform tapi Win77 yang paling best untuk Liga Super Malaysia. Odds dia untuk perlawanan JDT memang kompetitif, tak pernah rasa rugi sangat walaupun kalah. In-play betting pun laju, tak lag langsung masa saya tengok bola semalam."

Zulkarnain H.
Johor Bahru, Johor
★★★★★

"Saya biasa bet EPL dengan kawan-kawan aje, tapi selepas join Win77, rasa lebih seronok sebab ada banyak pilihan pasaran. Parlay 4 perlawanan EPL minggu lepas dapat RM 1,840 dari RM 50 sahaja. Gila best! Withdraw guna GrabPay, masuk dalam 3 minit."

Mohamad Azri
Petaling Jaya, Selangor
★★★★☆

"Platform Win77 sangat mudah guna, interface dia clean dan tak keliru. Liga Super, UCL, La Liga semuanya ada. Satu benda yang saya appreciate — customer service Win77 memang cepat respon bila ada masalah. Chat dalam BM pun boleh."

Priya Devi
Georgetown, Pulau Pinang

Soalan Lazim — Bola Sepak Win77

Jawapan kepada soalan paling kerap tentang taruhan bola sepak di Win77

Ya, Win77 menawarkan liputan penuh Liga Super Malaysia termasuk semua perlawanan peringkat liga, FA Cup dan Malaysia Cup. Setiap perlawanan disokong dengan pelbagai pasaran taruhan termasuk 1X2, Handicap Asia, Over/Under, Kedua Pasukan Jaringkan, penjaring pertama dan banyak lagi. In-play betting juga tersedia untuk semua perlawanan Liga Super yang ditayangkan secara langsung.

Ya, Win77 menyokong taruhan accumulator (parlay) dengan gabungan 2 hingga 10 perlawanan dalam satu tiket. Odds setiap perlawanan akan digandakan, bermakna potensi keuntungan anda meningkat secara eksponen. Sebagai contoh, 4 pilihan dengan odds 1.90 masing-masing akan menghasilkan odds gabungan sekitar 13.0 — bermakna taruhan RM 50 boleh menghasilkan kemenangan RM 650. Semua liga yang tersedia di Win77 boleh dimasukkan dalam accumulator.

Ciri Cash Out Win77 membolehkan anda "keluarkan" wang dari taruhan aktif sebelum perlawanan tamat. Jika taruhan anda sedang menang dan anda tidak mahu ambil risiko keadaan berubah, anda boleh cash out untuk jumlah yang dikira berdasarkan kedudukan semasa dan peluang semasa. Cash Out tersedia untuk kebanyakan perlawanan bola sepak major. Anda akan nampak pilihan "Cash Out" di skrin taruhan aktif anda jika ciri ini tersedia untuk perlawanan berkenaan.

Had taruhan minimum Win77 untuk bola sepak ialah RM 5 bagi kebanyakan pasaran. Had maksimum berbeza mengikut jenis perlawanan dan liga — untuk perlawanan EPL dan Liga Champions, had boleh mencapai RM 50,000 per taruhan untuk ahli biasa. Ahli VIP Gold mendapat had yang lebih tinggi sehingga RM 200,000 untuk perlawanan tertentu. Untuk pertaruhan melebihi had standard, sila hubungi pengurus akaun VIP Win77 anda.
English